Natječaj za posao u Trade Airu!

Trade Air, hrvatska zrakoplovna tvrtka registrirana za čarter prijevoz putnika i teretni prijevoz, u floti trenutno ima 1 Fokker 100, 1 Airbus A319, te 4 Airbusa A320, zapošljava jednu osobu u odjelu zemaljskih operacija.

Trade Air ima otvoren natječaj za posao u odjelu zemaljskih operacija. U nastavku možete pročitati sve detalje samog natječaja.

Opis posla:

  • rad u rezervacijskom sustavu koji uključuje unos reda letenja, praćenje rada sustava, te otklanjanje grešaka koji sustav generira, obrada putničkih podataka, priprema izvještaja potrebnih za naplatu taksi i slično,

  • korisnička služba (pružanje podrške putnicima shodno svim zahtjevima (putem telefona + maila), rješavanje zahtjeva za kompenzacijama uključujući i oštećenja prtljage),

  • skrb o putnicima vezane uz neregularnosti u redu letenja (komunikacija sa zračnim lukama, organizacija zemaljskog prijevoza, promjena rezervacije i slično),

  • administrativni poslovi kontrole računa koji su proizašli iz ugovorenih i realiziranih usluga, te komunikacija prema dobavljačima po pitanju financijskog poslovanja,

  • ostali poslovi po nalogu poslodavca.

Uvjeti:

  • SSS/VŠS/VSS,

  • napredno znanje i uporaba MS Office paketa, naglasak na Excel-u i Wordu,

  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu,

  • izvrsno razvijene komunikacijske i međuljudske vještine,

  • kreativnost i samoinicijativnost u obavljanju poslova i rješavanju problema,

  • pedantnost i preciznost,

  • odgovorna i motivirana osoba sa izraženim sposobnostima planiranja i organizacije rada,

  • osoba posvećena poslu, timskog duha, spremna puno i efikasno raditi,

  • spremnost na učenje i rad sa dokumentacijom.

Prednost:

  • iskustvo u zrakoplovnim kompanijama,

  • iskustvo sa radom u rezervacijskom sustavu.

Uz prijavu na natječaj potrebno je dostaviti sljedeće:

  • životopis,

  • dokaz o stručnoj spremi,

  • potvrdu o nekažnjavanju.

Natječaj je otvoren do 30. lipnja ove godine, a prijavu možete izvršiti na sljedećoj poveznici.